KvK: V-635042   |   Bankrekening: NL42 INGB 0003 348868



Bestuur H.Z.V.O.

Het bestuur van de H.Z.V.O. is altijd op zoek naar vrijwilligers die bereid zijn om de zaalvoetbal een handje te helpen. Voor interesse, neem contact met ons op.

Bestuursleden
Voorzitter en Public Relations F. Boogert (Frans)
Andromeda 2
1785 DR Den Helder
Tel.: 0223 - 635 989
E-mail: voorzitter@hzvo.nl

Secretaris A.A. Brouwer (André)
Jol Straat 166
1784 NN Den Helder
Tel.: 06-11651611
E-mail: secretaris@hzvo.nl

Penningmeester P. v/d Burg (Piet)
Graaf Willem II str. 181
1785 KD Den Helder
Tel.: 0223 - 633 273
E-mail: penningmeester@hzvo.nl

Competitieleider R. de Boer (Ron)
Zwanenlaan 41
1761 ZT Anna Paulowna
Tel.: 0223-531935
Tel.: 06-50884154
E-mail.:competitieleider@hzvo.nl

Ledenadministratie P. Collet (Pieter)
Tel.: 06 - 26 164 981
E-mail: ledenadministratie@hzvo.nl

Commissieleden
Uitslagen-Standen P. v/d Burg (Piet)
Voor het doorgeven van uitslagen cq
fouten in uitslagen bel:0223 - 633 273
ALTIJD 0223 GEBRUIKEN
Je krijgt dan altijd een antwoordapparaat,
gewoon inspreken a.u.b.
E-mail: uitslagen-standen@hzvo.nl
en naar: competitieleider@hzvo.nl

HZVO orgaan R. de Boer (Ron)
Zwanenlaan 41
1761 ZT Anna Paulowna
Tel.: 0223-531935
Tel.: 06-50884154
E-mail.:competitieleider@hzvo.nl

Scheidsrechtercommissie
Voorzitter T. Pronk (Ton)
E-mail.:scheidsrechterscommissie.hzvo@gmail.com

Secretaris R. Bos (Remco)
E-mail.:rjbos75@kpnmail.nl

StrafcommissieHZVO
Voorzitter M. Gödden (Martijn)
E-mail.:martijnenolga@ziggo.nl

Secretaris R. de Boer (Ron)
Zwanenlaan 41
1761 ZT Anna Paulowna
tel: 06-50884154
E-mail.:strafcommissie@hzvo.nl